Девіз: Нажити багато грошей...

«Нажити багато грошей – хоробрість, зберегти їх – мудрість, а уміло витратити їх – мистецтво»

Про проект





     Київська область увійшла в першу десятку областей України, що взяли участь у проекті «Шкільна академія підприємництва».

    Партнерський договір про реалізацію проекту був підписаний Центром Розвитку Освіти (Республіка Польща) та Львівським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти (Україна) 3 серпня 2012 року.
    Проект виконується за фінансової підтримки Міністерства Закордонних Справ Республіки Польщі у межах програми закордонної допомоги у 2012 р.
   Реалізація проекту у Київській області передбачає створення у 10  загальноосвітніх навчальних закладах клубів підприємництва для старшокласників. Одним із пілотних закладів, які беруть участь в проекті є Лемешівська ЗОШ І-Ш ст. На базі школи створено шкільний клуб підприємництва «Територія успіху».
    Метою проекту є розвиток в учнів і вчителів культури підприємництва та необхідних компетентностей для досягнення успіху в бізнесі або професійній кар'єрі; обмін досвідом у запровадженні в шкільній практиці заходів, пов'язаних із розвитком професійної активності та підприємливості.
   Завдання проекту:
розвивати в учнів та вчителів культуру підприємництва та необхідні компетентності для досягнення успіху в бізнесі або професійній кар'єрі;
організовувати обмін досвідом у запровадженні в шкільній практиці заходів, пов'язаних із розвитком професійної активності та підприємливості.
 Проект заплановано на 2 роки і складається з 4 компонентів:
 1. Навчання українських експертів для підтримки розвитку вчителів і шкільних психологів у сфері реалізації завдань щодо професійної активності та підприємливості учнів.
 2. Підготовка вчителів українських шкіл і шкільних психологів до підтримки розвитку учнів у сфері професійної активності та підприємництва.
 3. Створення Шкільних клубів підприємництва (підготовка учнів до активності на ринку праці та активного та підприємницького ставлення).
 4. Інтернет платформа проекту (пропагування проекту).
На другий рік проекту (2013) заплановано наступні Компоненти
5.      Koнкурс ШКП
6.      Форум експертів
7.      E-learning для опікунів ШКП
8.      Видавництво матеріалів
9.      Підсумкова конференція



Немає коментарів:

Дописати коментар