Девіз: Нажити багато грошей...

«Нажити багато грошей – хоробрість, зберегти їх – мудрість, а уміло витратити їх – мистецтво»

середа, 9 жовтня 2013 р.

9 жовтня 2013 р. цей день відзначився приємною подією для нашого клубу. Випускник школ (побажав щоб ми не називали його імя) подарував  клубу "Територія успіху" економічну гру "Монополія". Ми не втрималися і почали знайомитися з правилами гри на перерві.Дякуємо тобі наш щирий прихильнику за подарунок !!!8 жовтня 2013 р. відбулася зустріч членів клубу "Територія успіху" з консультантом компанії AVON  пані  Антоніною.
Мета заходу: ознайомитися з діяльністю компанії  AVON, з асортиментом продукції, яку пропонує компанія, з специфікою роботи консультантів компанії.
  • Ми дізналися, що компанія розповсюджує свою продукцію за методом прямого продажу, тобто товари реалізуються за межами звичайних місць роздрібної торгівлі шляхом індивідуальної презентації товарів.
  • Ми ознайомилися з продукцією  компанії  AVON
  • Ми зрозуміли, що робота консультанта компанії приваблива тим, що пропонує додатковий дохід, можливість покращити матеріальне становище; гнучкий графік роботи та можливість більше часу проводити з родиною; можливість розпочати власний бізнес; можливість спілкуватися з людьми.Ми вдячні пані Антоніні за цікаву зустріч!!!